Nowe wiadomości
  1. ROCZNIK 2009 – DECYDUJĄCA ROZGRYWKA !!!
  2. POPRAWIONY TERMINARZ – V RUNDA
  3. Orlicy z Suchego Lasu znów zwyciężają!
  4. RED BOX POZNAŃ -OTPS WINOGRADY POZNAŃ 2-0
  5. RED BOX POZNAŃ-POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 2-1

Terminarz

Zgodnie z zapowiedzią, terminarz VI rundy ,,Red Box Junior”, która rozegrana zostanie w najbliższą sobotę, 21 października, znajduje się już na naszej stronie internetowej – RED BOX SOCCER Ligi Amatorskie. Wybrać należy miasto Poznań, w zakładce ,,TRAWA SZTUCZNA”, oprócz wszystkich wyników, aktualnych tabel we wszystkich rocznikach, znajduje się już również nowy terminarz.

 

Jesienne rozgrywki zdecydowanie wkraczają w decydującą fazę. Każdy wywalczony punkt jest w tej chwili na wagę złota. W sobotę czeka nas wielka dawka piłkarskich emocji.

 

UWAGA !!!

 

W najbliższej kolejce pauzuje Rocznik 2009.

TERMINARZ – 21 PAŹDZIERNIKA

ROCZNIK 2007 – BOISKO A

8:30 Warta Poznań – Red Box Poznań

8:55 Red Box Suchy Las – SP Wichniarek

9:20 Warta Poznań – Red Box Biedrusko

9:45 Red Box Poznań – SP Luboń

10:10 Warta Poznań – SP Luboń

ROCZNIK 2008 – BOISKO B

8:30 Szkółka Gniezno – Lotnik Poznań

8:55 SPWP Września I – Red Box Poznań

9:20 Red Box Suchy Las – Lotnik Poznań

9:45 SPWP Września I – Szkółka Gniezno

10:10 SPWP Września II – Red Box Poznań

10:35 Red Box Suchy Las – Szkółka Gniezno

11:00 SPWP Września II – Rokita Rokietnica

 

ROCZNIK 2009

NIE GRA !!!

ROCZNIK 2010 – BOISKO D

8:30 Orkan Konarzewo – Dopiewo

8:55 SPWP Września I – Rokita Rokietnica

9:20 Dopiewo – Szkółka Gniezno

9:45 SPWP Września II – Orkan Konarzewo

10:10 Dopiewo – Rokita Rokietnica

10:35 SPWP Września I – Szkółka Gniezno

11:00 SPWP Września II – Dopiewo

Tabele

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 2007 – Red Box Suchy Las 3 9 7-3 (+4)
2. 2007 – RM Team 2 6 6-1 (+5)
3. 2007 – Rokita Rokietnica 4 6 12-9 (+3)
4. 2007 – Red Box Biedrusko 3 4 4-8 (-4)
5. 2007 – Unia Swarzędz 4 4 7-12 (-5)
6. 2007 – Red Box Poznań 2 3 6-2 (+4)
7. 2007 – SPWP Września 2 3 2-1 (+1)
8. 2007 – SP Wichniarek 2 1 7-8 (-1)
9. 2007 – SP Luboń 2 1 3-4 (-1)
10. 2007 – Warta Poznań 4 1 4-10 (-6)
Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 2008 – SP Luboń 4 10 18-9 (+9)
2. 2008 – Red Box Poznań 3 6 15-9 (+6)
3. 2008 – SPWP Września I 2 4 7-4 (+3)
4. 2008 – SPWP Września II 2 4 6-3 (+3)
5. 2008 – Szkółka Gniezno 4 4 7-12 (-5)
6. 2008 – Rokita Rokietnica 2 3 6-3 (+3)
7. 2008 – RM Team 1 3 4-1 (+3)
8. 2008 – UKS Śrem 4 2 6-12 (-6)
9. 2008 – Copernicus 0 0 0-0 (0)
10. 2008 – Red Box Suchy Las 1 0 1-5 (-4)
11. 2008 – Lotnik Poznań 3 0 5-17 (-12)
Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 2009 – Rokita Rokietnica 4 9 23-5 (+18)
2. 2009 – Red Box Poznań 4 7 23-11 (+12)
3. 2009 – UKS Śrem 2 6 15-2 (+13)
4. 2009 – Lechia Kostrzyń I 3 6 10-6 (+4)
5. 2009 – Lechia Kostrzyń II 3 6 10-6 (+4)
6. 2009 – Red Box Biedrusko 2 3 4-12 (-8)
7. 2009 – SPWP Września I 2 1 3-6 (-3)
8. 2009 – SPWP Września II 2 0 5-9 (-4)
9. 2009 – SP Wichniarek 4 0 1-37 (-36)
Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. 2010 – Szkółka Gniezno 4 10 29-8 (+21)
2. 2010 – Orkan Konarzewo 5 9 22-20 (+2)
3. 2010 – SPWP Września I 2 6 26-1 (+25)
4. 2010 – SPWP Września II 2 6 23-5 (+18)
5. 2010 – Red Box Suchy Las 4 5 15-10 (+5)
6. 2010 – Rokita Rokietnica 4 1 9-25 (-16)
7. 2010 – Dopiewo 5 0 3-58 (-55)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress